Skip Navigation LinksAnaSayfa > İletişim > Telefon Rehberi

Untitled Document
Santral : +90 (362) 435 35 86 - 435 65 98
Bölge Müdürü Telefon : +90 (362) 432 21 16 - 432 67 71
Bölge Müdürü Faks : +90 (362) 435 90 52
Bölge Müdür Yardımcısı Telefon : +90 (362) 433 05 83
Samsun Şube Müdürü Telefon : +90 (362) 432 75 24
Samsun Şube Müdürü Faks : +90 (362) 432 83 79
BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ MAKAMI İDARİ ve MALİ İŞLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Mehmet Sıddık KILINÇER Bölge Müdürü 101 Kenan ÇELİK İMİ Şube Müdürü 110
Neriman DURUKAN Bölge Md.Sekreterlik 103 Nuran YILMAZ Şube Müdürü 111
Hüseyin ÖZBAY Bölge Müdür Yrd. 102 Ayhan BAYRAKTAR Uzman-Tahakkuk Servisi 216
Olcay KARATAŞ Bölge Md.Yrd.Sekreterlik 104 Derya NARİN Memur-Satınalma  201
      Engin TOPSAKAL Şef-Personel Şefi 209
PLANLAMA ve KOORDİNASYON ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Fikret COŞKUNER Şef-Sosyal İşler Şefi 212
Orhan KAŞ Şube Müdürü 106 Funda KANDEMİR Bölge Gelen Evrak Kayıt 206
Batuhan KAYIŞ Mühendis 300 Hatice ÇAKIR İSİ-Büro Personeli 211
Hayri ÇAM Teknisyen 305 İlgen GÖKSEL Makine İkmal-Büro Personeli 203
Özden SAĞLAM Mühendis 302 Köksal KULEYİN Mühendis-Satınalma  200
Kübra KAVTELEK Bölge Giden Evrak Kayıt 205
MİLLİ PARKLAR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Mehmet KARABAY İSİ Sorumlusu 210
Fatih KARAKAYA Şube Müdürü 107 Mustafa TEKELİ Kimyager-BT Sorumlusu 124
Melahat KÖSEOĞLU Büro Personeli 312 Mustafa YAŞAR Mühendis-Sivil Savunma 303
Sedat BAHÇE Tekniker 306 Orhan CERRAHOĞLU Tekniker-Makine İkmal 202
      Ömer GÜRSEL Taşınır Kayıt Kontr.Personeli 214
DOĞA KORUMA ve SULAK ALANLAR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Recep KÜÇÜK V.H.K.İ.-Tahakkuk 215
Muzaffer ÇELİK Şube Müdürü 108 Saffet TÖRE Taşınır Kayıt Kontr.Yetkilisi 213
Ayşegül TEMİZYÜREK Büro Personeli 311 Semih Ekrem DEMİRBAŞ BT & Web Sorumlusu 125
Selin ALBAYRAK Biyolog 301 Seniha ÇAKIRKAYA V.H.K.İ.-Personel Servisi 208
Yasemen AKKOYUNLU Büro Personeli-Tahakkuk 215
AVCILIK ve YABAN HAYATI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
İlyas KOÇ Şube Müdürü 109 HUKUK BİRİMİ
Metin ŞAHİN Şef 313 Av.Zeynep Aysun AKBAŞ Avukat 112
Salih KELKİT Mühendis 307 Yadigar DEMİRBAŞ Bilgisayar İşletmeni 304
     
SAMSUN ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ TOPLANTI SALONU   400
Murat DEMİR Şube Müdürü 155 DİNLENME SALONU   401
Ayla KOÇKIRAN Şube Müdürü Sekreteri 105      
Burçin GÜNAYDIN V.H.K.İ.-Döner Sermaye 135 SANTRAL & DANIŞMA
Çetin ÖNCÜ Şef 126 Hurşit IŞIK İşçi 100
Ferişte YILMAZ Döner Sermaye Personeli 131 Zekeriya ALOK İşçi
Gözde GÜREL Mühendis 139 YEMEKHANE
Mehmet GÜLSÜN Veteriner Hekim 140 İzzet ALTUN İşçi 402
İsmihan ÖZDEN Döner Sermaye Memuru 133 Minever ÖZKER İşçi
Kemal KÜÇÜKTEMEL Büro Personeli 128 ŞOFÖR ODASI
Mehmet Emin KISA Büro Personeli 136 Hikmet ÜSTÜN İşçi 123
Metin GÖKÇEAĞAÇLI Döner Sermaye Memuru 132 Kadir YILMAZ İşçi
Mihriban DULKADİR Mühendis 122 Mahmut GÜLAR İşçi
Mustafa KALDIRIM Mühendis 121 Murat KÖSE İşçi
Nejat AKÇAM Teknisyen 120 Mustafa BEDİR İşçi
Nermin DURGUN Gelen-Giden Evrak Kayıt 121 ÇAY OCAĞI
Selda OĞUZ Mühendis 142 Çakır KARABULUT İşçi 130
Şevket BULUT Döner Sermaye Saymanı 134 Orhan KARA İşçi