Skip Navigation LinksAnaSayfa > Fotosafariler > Kızılrımak Deltasını Anlatmak Fotosafarisi

Kızılırmak Deltasını Anlatmak Fotoğraf Yarışması - Fotosafari'de ödül almaya hak kazanan eserler aşağıda listelenmiştir.

 

Final (ilk 3'e Giren Eserler)

 

Mansiyon (5 Adet Eser)

 

Sergileme (60 Adet)

Ayrac

Ödül

Adı SOYADI

Fotoğraf No

Fotoğraf Adı

Şehir

Birinci

Nezaket ÇAĞLAR

67-1

Şahin-1

ANKARA

İkinci

Mustafa GÜRAL

35-1

Delta’da sürü

SAMSUN

Üçüncü

Murat TOPAL

59-1

Yansıyan Yıldız Pozlama

RİZE

Ayrac

Mansiyon

Caner BAŞER

03-4

Çiftçi

AKSARAY

Mansiyon

Havva ÖNDER

17-4

Mandalar

SAMSUN

Mansiyon

Mustafa ERBAŞ

37-1

Yalnız Kayık

SAMSUN

Mansiyon

Onur PELİT

112-3

Balıkçı-2

SİNOP

Mansiyon

Şükrü AĞBAL

88-1

Atlar

ÇORUM

Ayrac

Sıra No

Adı SOYADI

Fotoğraf No

Fotoğraf Adı

Şehir

1

Ali KAHVECİ

61/1

Küçük Altınlar

TRABZON

2

Aygül A. DURMUŞOĞLU

25/2

Yol

SAMSUN

3

Caner BAŞER

3/1

Balıkçı

AKSARAY

4

Caner BAŞER

3/2

Deltada Gece

AKSARAY

5

Cemile ÇELEBİ

2/1

Kule

SAMSUN

6

Çınar YÜKSEL

6/2

Balıkçı – 2

ANKARA

7

Çınar YÜKSEL

6/3

Sabah Delta - 1

ANKARA

8

Çınar YÜKSEL

6/4

Sabah Delta - 2

ANKARA

9

Demet CEVRİM

19/4

Balıkçı

SAMSUN

10

Emrah KAYHAN

21/4

Su Samuru

HAKKARİ

11

Emre BOSTANOĞLU

7/4

Mısır

KOCAELİ

12

Ender PEKŞEN

42/3

Kırağı

SAMSUN

13

Ender PEKŞEN

42/4

Hoşgeldiniz

SAMSUN

14

Erdem Cihan ARSLAN

5/3

Dar Kanal

SAMSUN

15

Erdem Cihan ARSLAN

5/4

SAMSUN

16

Erkan ÇETİNKAYA

125/2

Sandal-2

SAMSUN

17

Fatih GÜREL

36/2

Bisiklet

SAMSUN

18

Fatih GÜREL

36/3

Işıklı Kule

SAMSUN

19

Fatih Mehmet GÖK

82/3

Batık Göl

GİRESUN

20

Gazanfer DEMİRER

14/2

Koşan Atlar

SAMSUN

21

Gazanfer DEMİRER

14/3

Sazcılar

SAMSUN

22

Gazanfer DEMİRER

14/4

Kuzucuk

SAMSUN

23

Gözde KOCAMAN

130/1

Kara Orman

ANKARA

24

Hasan AKTÜRK

1/1

Deltada Gün Doğumu

SAMSUN

25

Hasan ŞAHİN

57/2

Batık

SAMSUN

26

Havva ÖNDER

17/2

Yılkı

SAMSUN

27

Hüseyin USTA

47/1

Ekmek Köprüsü

SAMSUN

28

İbrahim ARSLAN

10/1

Subasar

ORDU

29

İbrahim ARSLAN

10/2

Pırasacı

ORDU

30

İbrahim Can GÖKSU

128/4

Mavi-Yeşil

SAMSUN

31

Kezban BEKTAŞ

86/1

Sazan

GİRESUN

32

Mehmet Can MERAL

33/3

Av Peşinde

MUĞLA

33

Mesut AYDIN

84/4

Balıkçıl

GİRESUN

34

Metin PEHLİVAN

105/2

-

AMASYA

35

Metin PEHLİVAN

105/3

-

AMASYA

36

Metin PEHLİVAN

105/4

-

AMASYA

37

Muharrem SÖKMEN

56/2

Yılkı

SAMSUN

38

Murat TOPAL

59/4

Emekçi-2

RİZE

39

Mustafa BÜLBÜL

75/3

İhtişam

SAMSUN

40

Mustafa GÜRAL

35/2

Köprüde Günbatımı

SAMSUN

41

Nejdet SUNGUR

4/2

Yalı Çapkını

SAMSUN

42

Nezaket ÇAĞLAR

67/2

Şahin-2

ANKARA

43

Nizamettin YAVUZ

38/1

Semender

SAMSUN

44

Onur PELİT

112/4

Balıkçı-3

SİNOP

45

Orhan KÖKSALAN

48/1

Koyunlar

SAMSUN

46

Orhan KÖKSALAN

48/3

Yılkı-2

SAMSUN

47

Osman ÖNDER

18/3

Yılkı – 1

SAMSUN

48

Osman ÖNDER

18/4

Yılkı – 2

SAMSUN

49

Recep Ali CEVRİM

20/2

Bulut Altında

SAMSUN

50

Sare ACAR

39/1

-

SAMSUN

51

Serdar KÜÇÜK

51/4

Deltanın Yıldızı

SAMSUN

52

Sevilay KABLAN

80/1

Yılkı Atları

GİRESUN

53

Sibel ALDEMİR

83/1

Yansıma

GİRESUN

54

Sumral KOSER

85/2

Akşam Güzeli

GİRESUN

55

Ufuk SEFEROĞLU

41/3

Yıldızlar

SAMSUN

56

Volkan TUNCAY

78/1

Saka

SİNOP

57

Yunus AYHAN

66/1

Şahin

ANKARA

58

Yunus AYHAN

66/2

Alaca Baykuş

ANKARA

59

Yunus AYHAN

66/3

Sülün

ANKARA

60

Yusuf KILINÇ

31/4

Kuşların Armonisi

SAMSUN