Skip Navigation LinksAnaSayfa > Haberler

Amasya Üniversitesi Rektörlüğü İle Protokol İmzalandı.

Ekim 03, 2019

Amasya Protokol 031019
Amasya Üniversitesi Rektörlüğünde gerçekleştirilen Protokol imza programına, Bölge Müdürümüz Hasan TERZİOĞLU, Amasya Üniversitesi Rektörü Süleyman ELMACI, Bölge Müdürlüğümüz Doğa Koruma ve Sulak Alanlar Şube Müdürü Fatih BULUT, Amasya İl Şube Müdürü Kemal KARTAL, projede görev alacak olan öğretim görevlileri ile Amasya Şube Müdürlüğü teknik personeli katılım sağladı. Protokol, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü adına 11. Bölge Müdürü Hasan TERZİOĞLU ve Amasya Üniversitesi adına Üniversite Rektörü Süleyman ELMACI tarafından imzalandı.
Amasya Protokol 031019
Yapılan Protokol ile 2015-2017 yıllarında 2 yılda tamamlanan Amasya İli Biyolojik Çeşitlilik Envanteri izleme çalışmalarını Bölge Müdürlüğümüz adına Amasya İl Şube Müdürlüğümüz, Amasya Üniversitesi adına “damarlı bitkiler” uzmanları Prof. Dr. Arzu CANSARAN ile Doç.Dr. Cengiz YILDIRIM, “çift yaşarlar” uzmanı Prof. Dr. Şevket KANDEMİR yürütecek.
Amasya Protokol 031019
Ülkemiz ve Amasya İlimizin biyolojik zenginliğinin korunması ve gelecek kuşaklara aktarılması için önem arz eden bu projeye karşılıksız destek veren Amasya Üniversitesi Rektörümüze ve Öğretim Üyesi hocalarımıza teşekkür ediyoruz.