Skip Navigation LinksAnaSayfa > Haberler

Sokak Hayvanları Gününde Özel Eğitim Okuluna Kedi Evi

Nisan 03, 2019

Özel Eğitim Okuluna Kedi Evi
4 Nisan Sokak Hayvanları Günü kapsamında Bölge Müdürlüğümüz ve Bafra Osmanbeyli Şehit Mustafa Pilan Özel Eğitim Uygulama Okulu 3. Kademe Müdürlüğü işbirliği ile “özel” çocuklarımız için bir etkinlik düzenlendi.
Özel Eğitim Okuluna Kedi Evi
2 Nisan gününün Dünya Otizm Farkındalık Günü olması münasebetiyle 2 Nisan Salı günü gerçekleştirilen program kapsamında; Özel Eğitim Uygulama Okulunda düzenlenen etkinliklerde, öncelikle Bölge Müdürlüğü Veteriner Hekimi Mehmet Gülsün tarafından öğrencilere sokak hayvanları ve yaban hayatı konusunda sunum yapıldı. Akabinde okul bahçesinde Bölge Müdürlüğümüz Samsun İl Şube Müdürlüğünce yaptırılmış olan otomatik sulukla beraber 2 adet kedi evinin okula teslimi gerçekleştirildi.
Özel Eğitim Okuluna Kedi Evi
Etkinliğe Bölge Müdürümüz Hasan Terzioğlu, Okul Müdürü İshak Katipoğlu, Bölge Müdürlüğümüz Avcılık ve Yaban Hayatı Şube Müdürü İlyas Koç, Planlama ve Koordinasyon Şube Müdürü Murat Demir, Samsun İl Şube Müdürü Muzaffer Çelik, DKMP Bafra Şefi Cengiz Akyüz, Okul öğretmenleri ve öğrencileri ile kurumumuz personelleri katıldı.
Özel Eğitim Okuluna Kedi Evi Özel Eğitim Okuluna Kedi Evi Özel Eğitim Okuluna Kedi Evi