Skip Navigation LinksAnaSayfa > Haberler

Orman ve Su İşler Bakanımız Sayın Prof.Dr.Veysel EROĞLU Tokat'ta

Haziran 23, 2017

Bakan Eroğlu Tokat'ta
Açılış, temel atma ve bazı ziyaretlerde bulunmak üzere Orman ve Su İşleri Bakanı Sayın Prof.Dr.Veysel Eroğlu Tokat’a gelmişlerdir. Ziyaret esnasında Sayın Bakanımız; Tokat Valisi Sayın Cevdet CAN, Tokat Milletvekilleri Sn Yusuf Beyazıt, Sayın Celil GÖÇER, Sayın Çoşkun ÇAKIR, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Sayın Nurettin TAŞ, Orman Genel Müdürü Sayın Osman ÜZMEZ, DSİ Genel Müdürü Sayın Murat ACU, Meteoroloji Genel Müdürü Sayın İsmail GÜNEŞ, Orman ve Su İşleri 11. Bölge Müdürü Sayın Mehmet Sıddık KILINÇER, Tokat ili erkanı ile kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri karşılamışlardır.
Bakan Eroğlu Tokat'ta
Bakanımız Sayın Prof. Dr. Eroğlu, valilik toplantı salonunda düzenlediği basın toplantısında, bakanlığının Tokat'ta yaptığı yatırımları anlattılar.
Bakan Eroğlu Tokat'ta
Zinav Gölü Tabiat Parkı alanı sınırlarının daha iyi hizmet adına 500 Dekar’dan 4060 Dekar’a genişletilmesi planını onaylamışlardır.
Bakan Eroğlu Tokat'ta
Bakan Prof. Dr. Veysel Eroğlu, daha sonra Tokat Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen DSİ Genel Müdürlüğü, Orman Genel Müdürlüğü (OGM) ile Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdürlüğü tarafından yapılan 23 tesisin temel atma merasimine iştirak etti.

Prof. Dr. Eroğlu, , 193 milyon lira yatırım bedelli 23 tesisin temelini attı, son 5 yılda 578 milyon liralık 131 müjde verdiklerini aktardı.

Açılış ve temel atma merasimin ardından Prof. Dr. Eroğlu, Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen 5 bin kişilik iftar programına iştirak etti.
 

   Bakan Eroğlu Tokat'ta Bakan Eroğlu Tokat'ta