1. RAMAZAN BAYRAMINDA MİLLİ PARK VE TABİAT PARKLARI ÜCRETSİZ…

  Haziran 24, 2017 Ramazan Bayramında Milli Park ve Tabiat Parkları Orman ve Su İşleri Bakanı Sn Prof. Dr. Veysel EROĞLU' nun talimatlarıyla ücretsiz.

 2. Orman ve Su İşler Bakanımız Sayın Prof.Dr.Veysel EROĞLU Tokat'ta

  Haziran 23, 2017 Açılış, temel atma ve bazı ziyaretlerde bulunmak üzere Orman ve Su İşleri Bakanı Sayın Prof.Dr.Veysel Eroğlu Tokat’a gelmişlerdir.

 3. Bölge Müdürlüğümüz İdari ve Teknik Personeli ile Ekoturizm Konulu Toplantı Düzenlendi.

  Haziran 09, 2017 Bölge Müdürlüğümüze bağlı korunan alanlarda Tabiat Turizm Kriterleri ve Tabiat Turizm Ağı oluşturmak üzere Bölge Müdürümüz Sayın Mehmet Sıddık KILINÇER, Bölge Şube Müdürleri, İl Şube Müdürleri ve Teknik Personellerin katılımıyla bir toplantı düzenlenmiştir.

 4. Tabiat Turizmi Eylemi Kuş Gözlemciliği

  Mayıs 14, 2017 Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde; Samsun İli Tabiat Turizmi Eylem Planında yer alan kuş gözlemciliği, Özel Bafra Koleji ve Bölge Müdürlüğümüze bağlı Amasya, Çorum, Ordu, Tokat İllerin katılımı ile gerçekleştirildi.

 5. Amasya'da Biyolojik Çeşitlilik Çalıştayı Yapıldı.

  Mayıs 10, 2017 Ulusal Biyolojik Çeşitlilik Envanter ve İzleme Projesi kapsamında, Amasya İli’nin Karasal ve İç Su Ekosistemleri Biyolojik Çeşitlilik Envanter ve İzleme Projesi Çalıştayı, 08-09 Mayıs 2017 tarihlerinde Amasya ilinde gerçekleştirilmiştir.

 6. Kanala Düşen Karacalar Kurtarıldı.

  Nisan 25, 2017 Samsun İli Bafta İlçesinde sulama kanala düşen 2 karaca kurtarılarak doğal yaşam alanına salınmıştır.

 7. Manda Sütünün Markalaşma Yolculuğu Çalıştayı yapıldı.

  Mart 31, 2017 Manda Sütünün Markalaşma Yolculuğu Çalıştayı Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti’nde yapıldı.